SIP-PANEELIDE PAIGALDUS

Telli Sip-paneelide paigaldus.

Sip-paneelide üks võlu on sääst tööjõu ja materjalikuludelt. 

SIP-paneelide paigaldus välja õppinud meeskonna poolt, säästab sulle raha! Ehituses tekib peaaegu igal objektil tühje kulusid, nii tööjõu kui materjali arvelt. Selleks et neid vältida on kaks varianti. Üks neist on palgata tipptasemel ehitusjuht, kes suudab planeerida tööd nii, et ei tekiks olukorda, kus muidu tublid töömehed peavad käed rüpes istuma (ka see aeg tuleb tellijal kinni maksta), sest lihtsalt ei ole võimalik töödega edasi minna, kuna eelnevalt peab keegi teine midagi tegema.

Teine variant on kasutada tänapäevaseid lahendusi, kus need üksteise järgi ootavad tööd (sõrestiku paigaldus, soojustamine, tuuletõkke paigaldus jne.) on eelnevalt tehases ära tehtud ning kohapeale jääb ainult monteerimise vaev.

Meie meeskonna käes käib töö kiiresti ja ei teki seisakuid, mille muidu peaks tellija kinni maksma. Samamoodi oskavad õppinud paigaldajad käsitleda materjale nii, et ei tekiks ülejääki.

Sip-paneelidega säästad igal juhul, telli SIP-paneelide paigaldus meilt ja säästad veelgi rohkem.
Väiksem tööjõukulu

Kogenud SIP-paneelide paigaldajad teevad oma tööd kiiresti ja efektiivselt, mis tellija jaoks tähendab väiksemat tööjõukulu, sest ei pea maksma tundide eest, mil manuaali loetakse ja nuputatakse millises järjekorras oleks paneele kõige loogilisem paigaldada. 

Vähem praaki

Meie paigaldajad teavad kõiki SIP-Paneelide paigaldamisega seotud nüansse ning ei tee kogenematusest vigu mille hilisem likvideerimine on väga kallis. 

Täpne materjaliarvustus ja vähem ehitusjääki

Arvutame vastavalt olemasolevale projektile või eskiisile välja täpse materjalikoguse. Nii ei teki ehitusjääki, mille utiliseerimine on lisakulu, mille maksab alati tellija kinni. 

Kokkulepitud tähtajaks valmis

Meie Sip-paneelide paigaldajatega võid olla kindel, et lubatu on tähtajaks valmis ning saad palju murevabamalt planeerida ja kooskõlastada ehituse järgmisi etappe. 

Soovid oma SIP-Paneele paigaldama  kogenud meeskonda?

Meie meeskond aitab sul vastavalt projektile arvutada välja täpselt kui palju on erinevaid paneele vaja ning tuleme
paigaldame need sinu objektile. Nii võid olla kindel, et tulemus on säästlik ja kvaliteetne.

FAKTID

SIP-paneel muudab ehituse kiireks.

RSMeans-i (Põhja Ameerika ehitusmaksumuse andmebaas)  andmetel saab võrreldes tavapärase puitsõrestik või kivimajaga suudab kogenud meeskond SIP -paneelidest maja järgmisteks viimistlusetappideks valmis 55% kiiremini. 

SIP-paneel muudab ehituse odavamaks.

Tellija saab kokku hoida nii materjali, tööjõu kui ka töötingimuste loomisele (ajutine küte jne.) kuluva raha.  Näiteks, võrreldes üldlevinud ehitusmaterjalidega on 185 m2 maja puhul hinnavõit pea 13 000€. 

SIP-Paneelid on keskkonnasõbralikud

Analüüsid on näidanud, et SIP-paneelidest hooneetel on tohutu positiivne keskkonnamõju, vähendades energiakasutust ja kasvuhoonegaaside heitkogusid. SIP-lahendused võivad säästa kuni 45% rohkem CO2 kui tavapärased sõrestik või kivilahendused. 

SIP-paneelid on tugevad

Oma iseloomult võib SIP-paneeli kandeomadusi võrrelda terasest I-talaga. Lisaks on SIP-lahendused testitud ja saanud heakskiidu piirkondades, kus kõrge orkaaniohu tõttu on ehitiste konstruktsioonidele kõrgeimad nõuded. 

SIP-Paneelid tagavad hea õhukvaliteedi

SIP-paneelidest ehitatud majad on äärmiselt õhutihedad ja seetõttu vajavad mehaanilist ventilatsiooni. See aga tähendab, et õhuvoo kontroll on 100%-liselt sinu kätes ning loob hea võimaluse kütte- ja ventilatsioonikulude optimeerimiseks. 

SIP-paneelid vastavad ka karmimatele nõuetele

Sip paneelid vastavad ka kõige karmimatele ehitustingimustele ning neist on võimalik ehitada igasuguse kasutusotstarbega hooneid kvaliteetselt ja säästlikult.